Interv V70N

Forum Members Cars

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

Kasutaja avatar
Interv
Foorumi veteran
Postitusi: 530
Liitunud: 05 Dets 2011, 10:25

Re: Interv V70N

PostitusPostitas Interv » 19 Sept 2012, 18:16

torms kirjutas:Okei, ise valesti aru saanud. Ma arvasin et bi tähendab et nii kaug kui lähituli on kohe xenon. Siis meil peres s60 ka bi-xenon. Kuigi see automaatne tõste ei funka enam vist. Kunagi küll töötas.

facelift: http://www.vparts.se/s60/volvo-s60-2000 ... -xc70.html
pre-facelift: http://www.vparts.se/s60/volvo-s60-2000 ... -xc70.html

I love vparts :roll:
Need peaksid olema siis mootor mis sul ei toimi.
Aga alusta ikka diagnostikast :D


silf kirjutas:Mõtlesingi ,et sinu autoteemat ei leia,sul polnudki :D


:roll: :roll: :roll:

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7044
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

Re: Interv V70N

PostitusPostitas Tanel » 19 Sept 2012, 20:48

Ai blääd sa nahka teed.
Viska käigukangi nupp lasnamäele koos nende kroom vidinatega su auto küljes
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0

Kasutaja avatar
veikosib
Targutaja
Postitusi: 923
Liitunud: 28 Jaan 2008, 13:18

Re: Interv V70N

PostitusPostitas veikosib » 19 Sept 2012, 22:18

ok - võimalik et laivis see nupp isegi töötab....pildipeal küll häirib! Aga mis puutub kroomlike ja peegleid - keep your fingers off 'em!!! :D
S80 D5 2002 (SOLD....to the highest bidder)

Kasutaja avatar
noah
Kõva postitaja
Postitusi: 155
Liitunud: 09 Juul 2010, 10:16
Asukoht: Ülemiste järve taga

Re: Interv V70N

PostitusPostitas noah » 19 Sept 2012, 23:16

Lisaks dynamic'sile nimetatakse seda masinat muuseas ka Move'ks. Mul sama edition ainult disla ja h6bedane, ning need move'i veljed vahetasin 16'' vastu.

Kena masin. Ja kui läbis6it ka veel 6ige siis said ju tutika masina endale ..

Kasutaja avatar
noah
Kõva postitaja
Postitusi: 155
Liitunud: 09 Juul 2010, 10:16
Asukoht: Ülemiste järve taga

Re: Interv V70N

PostitusPostitas noah » 19 Sept 2012, 23:19

Tanel kirjutas:Ai blääd sa nahka teed.
Viska käigukangi nupp lasnamäele koos nende kroom vidinatega su auto küljes


Kroom on tehasest sellel.

Kasutaja avatar
fic
Foorumi veteran
Postitusi: 1039
Liitunud: 04 Juul 2010, 23:47
Asukoht: Põltsamaa

Re: Interv V70N

PostitusPostitas fic » 20 Sept 2012, 07:36

noah kirjutas:
Tanel kirjutas:Ai blääd sa nahka teed.
Viska käigukangi nupp lasnamäele koos nende kroom vidinatega su auto küljes


Kroom on tehasest sellel.


Need mis on tehasest, on OK. Kuid tõesti see käigukanginupp ja kasutajanimi mudeli üleval #-o
855 T-5R x XC90 '12

Kasutaja avatar
Interv
Foorumi veteran
Postitusi: 530
Liitunud: 05 Dets 2011, 10:25

Re: Interv V70N

PostitusPostitas Interv » 20 Sept 2012, 08:24

fic kirjutas:
noah kirjutas:
Tanel kirjutas:Ai blääd sa nahka teed.
Viska käigukangi nupp lasnamäele koos nende kroom vidinatega su auto küljes


Kroom on tehasest sellel.


Need mis on tehasest, on OK. Kuid tõesti see käigukanginupp ja kasutajanimi mudeli üleval #-o


Ma mõtlen sama et Tanel äkki pidas seda tagaosa texti silmas :D
Ma pole ise ka rahul sellega, pole viitsinud maha võtta, see oli rohkem katse ja miks see taguosa pilt praegu siia sattus oli tänun xenoni demostratioon.

Aga mis teil selle käigukangi vastu nii on, kurat ta on 100 korda mõnusam kui originaal ja sobib sisuga sisse... Kas siis see valguse effekt äkki teeb nii et kuidagi teie silmadelle ei istu? :|

Kasutaja avatar
Interv
Foorumi veteran
Postitusi: 530
Liitunud: 05 Dets 2011, 10:25

Re: Interv V70N

PostitusPostitas Interv » 20 Sept 2012, 08:40

noah kirjutas:Lisaks dynamic'sile nimetatakse seda masinat muuseas ka Move'ks. Mul sama edition ainult disla ja h6bedane, ning need move'i veljed vahetasin 16'' vastu.

Kena masin. Ja kui läbis6it ka veel 6ige siis said ju tutika masina endale ..


Hmm ma näen et sul on antitiib puudu, ehk päris sama pole ikka. Ju siis see endine Ocean Race logo mul tagaklaasi peal mängib väikest rolli siis?
Sul ka täitsa sile :wink:

Kasutaja avatar
veikosib
Targutaja
Postitusi: 923
Liitunud: 28 Jaan 2008, 13:18

Re: Interv V70N

PostitusPostitas veikosib » 20 Sept 2012, 09:50

Interv kirjutas:Aga mis teil selle käigukangi vastu nii on, kurat ta on 100 korda mõnusam kui originaal ja sobib sisuga sisse... Kas siis see valguse effekt äkki teeb nii et kuidagi teie silmadelle ei istu? :|

noo olgem ausad, ega see pildi kvaliteet on alla igasugust arvestust kah....iga vähegi suuteline telefonikaamera suudab ka paremat - kui sa ei saa ise hakkama siis tule läbi mõniõhtu - teeme korralikud pildid su siledusest :) Võimalik, et pöörad kõiki meid oma käigukangi asjus teise usku :D

Interv kirjutas:Ju siis see endine Ocean Race logo mul tagaklaasi peal mängib väikest rolli siis?:wink:

Wutdafug see nüüd tähendab? Sul ple ju mingit logo tagaklaasil?
S80 D5 2002 (SOLD....to the highest bidder)

Kasutaja avatar
Interv
Foorumi veteran
Postitusi: 530
Liitunud: 05 Dets 2011, 10:25

Re: Interv V70N

PostitusPostitas Interv » 20 Sept 2012, 10:44

veikosib kirjutas:
Interv kirjutas:Ju siis see endine Ocean Race logo mul tagaklaasi peal mängib väikest rolli siis?:wink:

Wutdafug see nüüd tähendab? Sul ple ju mingit logo tagaklaasil?


Sisepool tagaklaasil oli kui auto sain. Tänaseks on see ära rebitud ja asendatud toonkilega.
Ehk mõtlen et kas siis tal antitiib puudu tehasest. :wink:

Kasutaja avatar
noah
Kõva postitaja
Postitusi: 155
Liitunud: 09 Juul 2010, 10:16
Asukoht: Ülemiste järve taga

Re: Interv V70N

PostitusPostitas noah » 20 Sept 2012, 11:18

Interv kirjutas:
noah kirjutas:Lisaks dynamic'sile nimetatakse seda masinat muuseas ka Move'ks. Mul sama edition ainult disla ja h6bedane, ning need move'i veljed vahetasin 16'' vastu.

Kena masin. Ja kui läbis6it ka veel 6ige siis said ju tutika masina endale ..


Hmm ma näen et sul on antitiib puudu, ehk päris sama pole ikka. Ju siis see endine Ocean Race logo mul tagaklaasi peal mängib väikest rolli siis?
Sul ka täitsa sile :wink:


Eks selle editioni (2004 lõpp, 2005) piires ole erinevusi ka lisaks et Sul on benz mule disla. Tiiva võis esimene omanik Sinu masinale lisada lihtsalt ka lisavarustuse nimekirjast, lisavarustsuse nimekiri oli vast sellelel sama nagu kõigil muudelgi. Huvitav, et Sul selle aasta masinal ka juba kolmnurkne rooli keskosa.
Kasutajal Maestro oli ka must Move (praeguseks vist müüdud), ning ühte musta D5 käisin ka Tartus vaatamas kui omale esimest Volvot otsisin. Ja eks neid ole veel.

Praegu müüdavatel masinatel on ka mingeid Ocean Race teemasid sisse toodud. Varasematest pole enne kuulnud et kellelgi seda kleepsu oleks olnud. Volvo muidu võttis Wiki andmetel Ocean Race'i üle 2001 aastal.

Kasutaja avatar
Interv
Foorumi veteran
Postitusi: 530
Liitunud: 05 Dets 2011, 10:25

Re: Interv V70N

PostitusPostitas Interv » 20 Sept 2012, 12:03

noah kirjutas:
Interv kirjutas:
noah kirjutas:Lisaks dynamic'sile nimetatakse seda masinat muuseas ka Move'ks. Mul sama edition ainult disla ja h6bedane, ning need move'i veljed vahetasin 16'' vastu.

Kena masin. Ja kui läbis6it ka veel 6ige siis said ju tutika masina endale ..


Hmm ma näen et sul on antitiib puudu, ehk päris sama pole ikka. Ju siis see endine Ocean Race logo mul tagaklaasi peal mängib väikest rolli siis?
Sul ka täitsa sile :wink:


Eks selle editioni (2004 lõpp, 2005) piires ole erinevusi ka lisaks et Sul on benz mule disla. Tiiva võis esimene omanik Sinu masinale lisada lihtsalt ka lisavarustuse nimekirjast, lisavarustsuse nimekiri oli vast sellelel sama nagu kõigil muudelgi. Huvitav, et Sul selle aasta masinal ka juba kolmnurkne rooli keskosa.
Kasutajal Maestro oli ka must Move (praeguseks vist müüdud), ning ühte musta D5 käisin ka Tartus vaatamas kui omale esimest Volvot otsisin. Ja eks neid ole veel.

Praegu müüdavatel masinatel on ka mingeid Ocean Race teemasid sisse toodud. Varasematest pole enne kuulnud et kellelgi seda kleepsu oleks olnud. Volvo muidu võttis Wiki andmetel Ocean Race'i üle 2001 aastal.


Mnjah. Ega ma eriti midagi muud pole leidnudki mis oleks teemaga seotud (va siis Ocean Race 05/06 logo mis oli)
Pilt
Selline pea aegu oli, aga 05/06 oli kirjas, mitte 2005-2006
Eks neid pakke ja kombinatioone on miljoneid.

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7044
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

Re: Interv V70N

PostitusPostitas Tanel » 20 Sept 2012, 18:17

Interv kirjutas:Ma mõtlen sama et Tanel äkki pidas seda tagaosa texti silmas :D

Sa tead küll millest ma räägin ja jutt ei käi tagaolevate kroomide pihta.

Peeglikatted ja ukselingid on küll originaalis, kuid milline pime volvo disainer need tumedale autole külge pookis :S
Heledale autole need sobivad, kuid tumedale autole on nagu sea selga sadul, mida isegi pimedad näevad, kui värdjad need välja näevad
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0

Kasutaja avatar
veikosib
Targutaja
Postitusi: 923
Liitunud: 28 Jaan 2008, 13:18

Re: Interv V70N

PostitusPostitas veikosib » 20 Sept 2012, 22:48

Sa Tanel ka ei väsi....kavatsed kõigi autoteemad muserdada oma kroomivihaga või?!?

Mulle hakkab tunduma, et sul on pigem tusk selle pärast, et vanematele vollidele pole tehase poolt ette näidata kroomkattega keredetaile ja sa oled nüüd lihtsalt kade kõigi peale kellel tehasest need vidinad küljes või kes ise vaeva näinud ja need otsinud/ostnud....väheke võiksid oma sõnavara ka valitseda - ei pea nii nõmetsema nagu su viimane postitus siin on....

On tore ütlus, et arvamus on nagu aanus - igaühel meist on üks! Ole nüüd tubli mees ja ära lehvita enda omaga igas teemas!
S80 D5 2002 (SOLD....to the highest bidder)

Kasutaja avatar
Interv
Foorumi veteran
Postitusi: 530
Liitunud: 05 Dets 2011, 10:25

Re: Interv V70N

PostitusPostitas Interv » 21 Sept 2012, 10:10

Tanel kirjutas:
Interv kirjutas:Ma mõtlen sama et Tanel äkki pidas seda tagaosa texti silmas :D

Sa tead küll millest ma räägin ja jutt ei käi tagaolevate kroomide pihta.

Peeglikatted ja ukselingid on küll originaalis, kuid milline pime volvo disainer need tumedale autole külge pookis :S
Heledale autole need sobivad, kuid tumedale autole on nagu sea selga sadul, mida isegi pimedad näevad, kui värdjad need välja näevad


Maitse asi. Tean veel paar kindlat isikut kes tunnevad sama moodi. Aga õnneks pole auto teie käes vaid minu. Ehk minu valik mis sugune ta on ja milleks ta muutub. Alati võib vihjeid ja soovitusi anda aga sellist konkreetset loopimist ei taha küll enam näha.
Sama käib velgede kohta. Tean et need ka sulle ei istu... üle üldsegi minu masin sulle ei istu mingit moodi, seda teades ära loe mu teemat.

Ja sulle üks õudusunenägude materjal ka... http://www.garaget.org/?car=65308


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 49 külalist