s60 cruise

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

uurija
Uustulnukas
Postitusi: 2
Liitunud: 04 Apr 2008, 18:50

s60 cruise

PostitusPostitas uurija » 04 Apr 2008, 19:08

Tervitused uuelt foorumlaselt!
Olen värske s60 omanik (2002 D5 120kW aut). Käisin enne ostmist InfoAutos ostueelsel ülevaatusel ja küsisin muuhulgas cruise paigaldamise võimaluse kohta (muu mulle auto juures meeldis, ainult cc polnud, mulle aga on see oluline). Leti tagant öeldi mulle, et pole probleemi, 2500.- ja paneme peale. Nüüd tahtsin juba aega kinni panna, et minna paigaldama ja hinnaks öeldi sel korral 12500.-. Kus juures kõik vajalik pidi autol juba peal olema, ainult nupud vaja panna (alla 2000.-) ja tarkvara laadida (üle 10000.-). Äkki on mõni vanematest foorumlastest selliste teemadega kursis ja oskab anda nõu kas on kuskil mõni kogemustega taibu kes softi poolega oluliselt odavamalt hakkama saaks.

jakim
Kõva postitaja
Postitusi: 247
Liitunud: 24 Sept 2007, 19:34

PostitusPostitas jakim » 07 Apr 2008, 00:16

Eestis ise softi muuta ei saa. Uuendus laetakse kuskilt Volvo serverist ja ligipääs sinna ainult IA-l. Pigem küsiks IA-st et miks asi nii kallis. Opelile saab samad asjad palju odavamalt.

uurija
Uustulnukas
Postitusi: 2
Liitunud: 04 Apr 2008, 18:50

PostitusPostitas uurija » 07 Apr 2008, 13:10

Vaatasin www.volvotechinfo.com ja sealt saab alla laadida Volvo softi alla laadimiseks vajliku programmi. Kui see olemas, siis on vaja veel kasutaja nime ja parooli ja saakski ise softi alla laadida. Mulle tundus see suhteliselt laiatarbe kaup olevat (programm oli igatahes vabavara, võimalik, et neid koode ja paroole ikka nii lihtsalt ei saa) aga ei osanud uurida kuskilt mis see soft sealt tellides maksaks, autosse laadimisega saaks vist ka Autoviva hakkama. Kommentaarid?

Kasutaja avatar
BSRcar
Kõva postitaja
Postitusi: 196
Liitunud: 28 Juun 2006, 17:41
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

PostitusPostitas BSRcar » 07 Apr 2008, 13:45

no oleks see kõik nii lihtne ;);) teoreetiliselt jah...


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist